Kühnův dětský sbor

ZPÍVEJTE S NÁMI

Nejkrásnější lidové písničky

Objednat

Kvalitní aranže nahrané naživo těmi nejlepšími muzikanty, nazpívané naším nejvýznamnějším dětským sborem a jeho sólisty.

CD najdete v unikátní knížce s kouzelnými a originálními ilustracemi Venduly Chalánkové, které doplní každou z písní.

Vydatná porce 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písní, které by měl každý znát.

Ukázky

Skákal pes

00:00

00:00

Já do lesa nepojedu

00:00

00:00

Tluče bubeníček

00:00

00:00

Kočka leze dírou

00:00

00:00

Když jsem já sloužil

00:00

00:00

Objednat

Autoři

Autorem hudebních aranží je Jiří Gemrot, hudební skladatel a režisér. Za hudební kvalitou stojí také pečlivě vybraný tým muzikantů z řad členů našich nejlepších hudebních těles (Česká filharmonie, PKF - Prague Philharmonia, Zemlinského kvarteto ad.).

Písničky ale ožívají především díky malým i větším dětem z Kühnova dětského sboru, které je nastudovaly pod vedením sbormistra Jiřího Chvály.

Originální a půvabné ilustrace vytvořila výtvarnice Vendula Chalánková, všestranná umělkyně s výrazným autorským rukopisem. Její tvorba je zastoupena ve sbírce Národní galerie v Praze, získala Cenu Nadání J. M. a Z. Hlávkových a ocenění Zlatá stuha v kategorii Knihy pro začínající čtenáře za knížku O Červené Karkulce. Netradiční grafickou koncepci knížky vytvořila Johana Kratochvílová, signatura.cz.

Kühnův dětský sbor (zal. 1932) patří mezi nejvýznamnější české umělecké kolektivy známé po celém světě. Je nejstarším a největším dětským sborem v České republice a od svého založení se systematicky věnuje výchově dětských hlasů od nejútlejšího věku. Na svém kontě má desítky snímků klasické hudby a nyní konečně přichází s nahrávkou pro ty nejmenší!

Zaujala vás naše knížka a CD? Můžete ji jednoduše objednat zde. Pokud jste škola či knihovna nebo vás zajímá další spolupráce, budeme rádi, když se s námi spojíte!

Kateřina Košťálová

Vedoucí projektu, marketing

731 151 536 / 266 710 263

kostalova@kuhnata.cz

Daniel Vidlák

Distribuce

702 005 216 / 266 710 263

info@zpivejtesnami.cz