Kühnův dětský sbor

ZPÍVEJTE S NÁMI 2

Nejkrásnější vánoční koledy

Objednat
CD najdete v unikátní knížce s kouzelnými a originálními ilustracemi Venduly Chalánkové, které doplní texty koled.
Druhý díl úspěšné knížky pro děti a celou rodinu přináší 37 nejkrásnějších koled, které vytvářejí tu pravou atmosféru tradičních českých Vánoc.
Kvalitní aranže nahrané naživo těmi nejlepšími muzikanty, nazpívané naším nejvýznamnějším dětským sborem a jeho sólisty.

Ukázky

Já malý přicházím

00:00

00:00

Narodil se Kristus Pán

00:00

00:00

Nesem vám noviny

00:00

00:00

Pásli ovce valaši

00:00

00:00

Štěstí, zdraví

00:00

00:00

Objednat

Autoři

Autorem hudebních aranží je i u druhého dílu Jiří Gemrot, hudební skladatel a režisér. Za hudební kvalitou stojí také pečlivě vybraný tým muzikantů z řad členů našich nejlepších hudebních těles a sólistů (Česká filharmonie, PKF - Prague Philharmonia, Zemlinského kvarteto ad.).

Koledy ale ožívají především díky malým i větším dětem z Kühnova dětského sboru, které je nastudovaly pod vedením sbormistra Jiřího Chvály.

Originální a půvabné ilustrace vytvořila opět výtvarnice Vendula Chalánková, všestranná umělkyně s výrazným autorským rukopisem. Její tvorba je zastoupena ve sbírce Národní galerie v Praze, získala Cenu Nadání J. M. a Z. Hlávkových a ocenění Zlatá stuha v kategorii Knihy pro začínající čtenáře za knížku O Červené Karkulce. Netradiční grafickou koncepci knížky vytvořila Johana Kratochvílová, signatura.cz.

Kühnův dětský sbor (zal. 1932) patří mezi nejvýznamnější české umělecké kolektivy známé po celém světě. Je nejstarším a největším dětským sborem v České republice a od svého založení se systematicky věnuje výchově dětských hlasů od nejútlejšího věku. Na svém kontě má desítky snímků klasické hudby a nyní po úspěšné nahrávce lidových písniček pro ty nejmenší přichází s druhým dílem, s nejkrásnějšími koledami pro celou rodinu!

Zaujala vás naše knížka a CD? Můžete ji jednoduše objednat zde. Pokud jste škola či knihovna nebo vás zajímá další spolupráce, budeme rádi, když se s námi spojíte!

Kateřina Košťálová

Vedoucí projektu, marketing

731 151 536 / 266 710 263

kostalova@kuhnata.cz

Daniel Vidlák

Distribuce

702 005 216 / 266 710 263

info@zpivejtesnami.cz